F l a t c a s t B o a r d
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aRkadaŞlar BU size Benİm eseRim

aRkadaŞlar BU size Benİm eseRim Empty aRkadaŞlar BU size Benİm eseRim

Mesaj tarafından sheqiL C.tesi Tem. 05, 2008 4:31 am

Kaliteli Bir İçkiye, Yüksek Yaşam Standatlarına we Hayat sigortasına İhtiyacım war

Bu gece YiNe Uyuyamadım Ya Da Öyle Sandım..Rüyalarıma Da Gelmiyorsun ArTık;hayalmi,hayatmı;Yanıldım!...

˙·٠٠•● Günlerim aglak Sabrin Sonu Selamete varsada faydasi yok˙·٠٠•●

Aşk:cennetle cehennem arsı işleyen trende mevsimlik bir bilet…

˙·٠٠•● ˙·٠٠•● BuNaLıM MoDuNDaYıM EfKaR'ıM HaT SaFhAdA

˙·٠٠•● Sende bir Gün bulacaksin..Adimi cok anacaksin..Hazin bir Ask diye yanacaksin..˙·٠٠•●

Aşk Kalbimi Yakan Bir Volkan Gibidir En Sevdigim Tatlı kazandibidir :}

Hersey Biter...Su Taşı,Güneş Suyu, Zaman Güneşi,Aşk Zamanı,Söz Aşkı,Ben Sözü..

Başka bir bilgisayardan Messenger'da oturum açtınız.Yeniden oturum açmak için buraya tıkla(ßunu deneyin Arkadaşlar çok eqlenceli oluyo )

Boshwer, HepaynI MaSaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

BeyNimdeKi Tek Güc oLan NefretiME Thank yoU… NefretiMi cekeMeyeN HerkeSe f*ck yoU

˙·٠٠•● aNLam vErEMeDim vErEmiyORuM iNsaNLar yapıyOr hEp roL !●•٠٠

.°•. °•. °•. °•. Her Kalb Kendi Şarkısını Söyler .•° .•° .•° .•°.

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa

GeCeYe İnAt GüN AğArMaKtA,AğAcA İnAt DaL ÇoĞaLmAkTa,ÖlÜmE İnAt İnSaNlAr ArTmAkTa,BeNsE SaNa İnAt SeNi SeVmEkTeYiM,İnAt Bu Ya HePtE SeVeCeĞiM...

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

Bizi Unutmak İçin YeminLer Etmişsin,GözLerimiz GeLmiş AkLına Vazgeçmişsin,Bizden Habersiz Uzak DiyarLara Gitmişsin,BiLiyormusun SOSYETE KIZI Umrumda BiLe DeğiLsin...!!!

Bizi Bir ALLah Birde K@RD£$L£R!M!Z BiLsin ''Gerisi İL£RL£$!N''..!!!

Kara SevdaLıydım KimLe OLduysam İnkar Edecek Bir İnsan DeğiLim MutLaka HakLıydım Kimi Kırdıysam ''İçim Buruk Ama Pişman DeğiLim''...!!!

Hasret Yüreğimi BöyLe Yakınca,Umudu YoLLara BağLadım Yine,Resmimiz Karşımda Mahsun Bakınca, ''Bu Gece YağmurLa AğLadım Yine''...!!!

Ben S£R$£RiYiM..!! HayaLLerimi Yakın,Resmime Bakıpta AğLamayın.Bu Bir Hatıradır,DikkatLi Bakın.Kıymetim Yoksa, ''YIRTIP ATIN''...

BedduaLarımı Onda Bırakır SevapLarımı Yüreğimde SakLarım.. Masum Bir Günahsa Yaşadığım Gururumdan Susarım...!!!

Sabıkası Yok BeLLi Suçu Aşık oLmak,Senin İçin SokakLarda Yatmak,Senin Niyetin Benden Uzak KaLmak,Yakıştımı Be GüLüm.. ''BiZi BöYLe ArKaDaN VuRMaK''...

CepLerim Esrar DoLu Gidiyorum Kumara,DünyaLarı Kaybettim GüLüşün 10 Numara,Bir Resmin Vardı Astım Duvara,Baktıkça Yapıştırıyorum Bir Cıgara...!!!

Sıgara Keyif Vermiyor,BaLLy Kafa Yapmıyor,Esrar'a Para Yetmiyor,Lan aLLah'sız Sensiz GünLer Geçmiyor...!!!

Giderken Bir Adres Bırakmadı mı,Gözünden Yaş Döküp AğLamadı mı,YaLvarırım SöyLeyin Bir BiLen Varmı,Nereye Gitti O Bana SöyLeyin...!!!

ÖzneLerime Karışmadan GirebiLeceksen CümLeLerime,Kirpik ÜçLarımı IsLatmadan GidebiLeceksen ve Göz BebekLerime Çocuğun Gibi BakabiLeceğine Söz Vereceksen... Şimdi Bütün YoLLarı ''oRoSPu eDeRiM aYaKLaRıNa''...!!!

ŞansızLık Peşimde DertLer SıraLı,GüLmedi TaLihim Bahtım KaraLı,Kavgam Var KaderLe KanLı BıçakLı,Vuracaksa Vursun Daha Ne oLsun...!!!

ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ

»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«

ƒσяєωєя ℓσνє

ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ

ℓσνє му s's..... ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคภt Ŧ๏г א๏ย

''l๏שє เร ภ๏tђเภﻮ ฬђคt เt รєє๓ร'

_____________________________________________________________________________________

aRkadaşLaR Buda ßeNdeN siZe aRmaqaN oLsuN Very Happy:D
sheqiL
sheqiL
Co - Admin
Co - Admin

Erkek
İş/Hobiler : muhasebe
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l :
aRkadaŞlar BU size Benİm eseRim Left_bar_bleue0 / 1000 / 100aRkadaŞlar BU size Benİm eseRim Right_bar_bleue

Tuttuğu Takım : aRkadaŞlar BU size Benİm eseRim 1446
Ruh Hali : aRkadaŞlar BU size Benİm eseRim 1182

https://flatcastboard.yetkin-forum.com/profile.forum?mode=editpro

- Similar topics