F l a t c a s t B o a r d
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Radio Neon Darkness

Radio Neon Darkness Empty Radio Neon Darkness

Mesaj tarafından Dj_GothiCat Perş. Mayıs 06, 2010 3:05 am

http://radioneondarkness.tr.gg

Öncelikle tüm foruma & radyo severlere merhaba...Radio Neon Darkness henüz bebek bir radyo.Evet,daha açılalı 2-3 gün gibi bir süre oldu.Neon Darkness ekibinde görmek istediğim DJ arkadaşların;albüm tanıtım konserleri & turneleri,sınavları gibi nedenleri ile şuanda DJ kadromuz şudur diyemiyorum.Radyo hedefine ulaşabilirse,daha büyük bir kitleye & başka bir yere taşınacak.DJler için bir cennet denilebilecek bir virtual dünya'da,elbette dinleyiciler içinde cennet olacak.Bu yüzden de DJ sıkıntısında olduğum şu süreçte dahi DJ alımında çok hassas davranacağımı belirtmeliyim.Fakat bu bebeklik sürecinin çok uzamasından da elbette taraf değilim.Kısa & öz olarak sağlam çalarım,ben bu tarzlardan anlarım,müzik için yaşarım diyorsanız yada eğlendirirken eğlenmek hobinizse Radio Neon Darkness ekibine katılmak için dj_gothicat@hotmail.com adresine mail atın Wink

Radio Neon Darkness ne çalar?

Gothic,Metal,Rock,Darkwave,Dark Electro,
EBM,Industrial,Psychedelic,Ambient,Noise,Futurepop,Rave,Darkstep,Synthpop,Psytrance,Old School,Hardstyle gibi farklı türler çalar.Dünyanın pek çok yerinde poptan daha fazla dinlenen bu türler malesef ülkemizde pekte revaçta değildir.Lakin kemik bir kitlesi vardır.

Yayın Akışımız:

Malesef şuan belirli bir yayın akışımız yok No Zor & geniş bir müzik yelpazesine sahip bir radyo olduğundan kaliteli DJ arkadaşlarımızı toparlayana kadar bir süre daha böyle gidecek.Tek DJ,karışık zaman & müzikler cat

Neon Darkness'ın ortamı nedir?

Bebeklik süreci olan şu günlerde bile ortam ile ilgili de elbette bir çizgi söz konusu.Radio Neon Darkness'ta sadece bir radyo ortamının kasıntılığı olsun istemiyoruz.İlk deneme yayınlarımızda da bunu gösterdik.Evimdeyim diyebileceğiniz kadar rahat bir sohbet ortamı ama seviyesizliğin yeri olmayan bir sohbet ortamı olmasını umuyoruz.Öyle ki gün gelir virtual dünyaya geçersekte,anca beraber kanca beraber geçmek istiyoruz Smile

İyi hoş,site neden İngilizce?!

İngilizce çünkü;dinleyiciler arasında yabancılar da olacak & DJler arasında da olmasını umuyorum.Plan o şekilde olduğundan dilde İngilizce oldu.Takdir edersiniz ki;İngilizce şuan evrensel dil konumunda.Fakat bir Türk için sorun yaratır mı?Sanmıyorum çünkü gayet basit bir yapıya sahip site & "Listen Now!" tıkladığınız anda karşınıza Flatcast ekranı çıkıyor Rolling Eyes (Ayrıca abuk subuk yorumlara maruz kalmamak için belirtmek zorunda olmasam dahi belirtmeliyim ki;Türk olmaktan değil utanmak,gurur duyuyorum Wink )

Görüşmek üzere & okuduğun için teşekkürler...

Dj_GothiCat
Dj_GothiCat

Kadın
<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l :
Radio Neon Darkness Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Radio Neon Darkness Right_bar_bleue

Tuttuğu Takım : Radio Neon Darkness 1443
Ruh Hali : Radio Neon Darkness 1105
Ülke : Radio Neon Darkness Trrp2

- Similar topics