F l a t c a s t B o a r d
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

acil acil acil yardım istiyorum ben bu radyoyu kurmak istiyorum fakat formu dolduruyoyorum cevap gelmiyor neden acaba

acil acil acil yardım istiyorum  ben bu radyoyu kurmak istiyorum fakat formu dolduruyoyorum cevap gelmiyor neden acaba Empty acil acil acil yardım istiyorum ben bu radyoyu kurmak istiyorum fakat formu dolduruyoyorum cevap gelmiyor neden acaba

Mesaj tarafından zilemtv Ptsi Kas. 02, 2009 3:48 am

radyoya 3 defa kayıt oldum hiç eksiksiz tüm sorulara cevap yazdım fakat bana geri dönüş olmadığı için radyoyu kuramıyorum bilen biri varsa bana lütfen çok acil cevap versin
önceden benim adıma bir radyom var fakat ben bu radyoyu flatcasta vermek istiyorum olabilirmi
zilemtv
zilemtv

<fieldset> <legend>Kısa Bilgiler</l :
acil acil acil yardım istiyorum  ben bu radyoyu kurmak istiyorum fakat formu dolduruyoyorum cevap gelmiyor neden acaba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100acil acil acil yardım istiyorum  ben bu radyoyu kurmak istiyorum fakat formu dolduruyoyorum cevap gelmiyor neden acaba Right_bar_bleue

Tuttuğu Takım : acil acil acil yardım istiyorum  ben bu radyoyu kurmak istiyorum fakat formu dolduruyoyorum cevap gelmiyor neden acaba 1443
Ruh Hali : acil acil acil yardım istiyorum  ben bu radyoyu kurmak istiyorum fakat formu dolduruyoyorum cevap gelmiyor neden acaba 5248
Ülke : acil acil acil yardım istiyorum  ben bu radyoyu kurmak istiyorum fakat formu dolduruyoyorum cevap gelmiyor neden acaba Trrp2

Kişi sayfası
Rep Puan:
acil acil acil yardım istiyorum  ben bu radyoyu kurmak istiyorum fakat formu dolduruyoyorum cevap gelmiyor neden acaba Left_bar_bleue0/0acil acil acil yardım istiyorum  ben bu radyoyu kurmak istiyorum fakat formu dolduruyoyorum cevap gelmiyor neden acaba Empty_bar_bleue  (0/0)

- Similar topics